Історія

У 1990 році Віктор Пінчук заснував групу “Інтерпайп” для впровадження інноваційних розробок у сфері технології виробництва труб на металургійних підприємствах колишнього СРСР. Протягом першого десятиліття своєї історії “Інтерпайп” став однією з найбільших фінансово-промислових груп України.

До початку XXI століття група “Інтерпайп” увійшла до п’ятірки лідерів серед приватних компаній України. При тому, що діяльність компанії, як і раніше, була зосереджена на виробництві сталевих труб і залізничних коліс, сфера її інтересів розширилася, зокрема, на IT та нафтогазовий сектор.

У 2006 році група була реструктуризована і на її базі було створено низку самостійних бізнесів, управління якими здійснюється за принципом фонду прямих інвестицій на основі загальної портфельної стратегії. Було впроваджено нові стандарти корпоративного управління, спрямовані на делегування широких повноважень менеджменту окремих бізнесів.

У 2007 році для супроводження нових інвестицій та існуючого портфеля активів створено інвестиційно-консалтингову групу EastOne.

 
Україна, 01601, м. Київ, вул. Мечнікова, 2 Бизнес-центр «Парус» office@eastonegroup.com