Пресс-релизы
22|01|2016

Фонд Віктора Пінчука та EastOne провели Український сніданок в Давосі на тему «Світ змінюється. Чи змінилась Україна?»

У п’ятницю, 22 січня 2016 року, в Давосі (Швейцарія) Фонд Віктора Пінчука та міжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne провели Український сніданок – традиційний приватний захід з нагоди щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму.

Цього року українські та міжнародні лідери обговорювали тему «Світ змінюється. Чи змінилась Україна?». Яке місце належить Україні в світі, що потерпає від багатьох криз? Чи справді реформи в Україні досягли критичної маси, що призведе до справжніх та незворотних змін?

Серед спікерів: Айварас Абромавічус, міністр економічного розвитку та торгівлі України; Жозе Мануель Баррозу, голова Європейської комісії (2004-2014); Карл Більдт, прем’єр-міністр Швеції (1991-1994) та міністр закордонних справ Швеції (2006-2014); сер Річард Бренсон, засновник Virgin Group; Христя Фріланд, міністр міжнародної торгівлі Канади, та Наталія Яресько, міністр фінансів України.

Ніал Фергюсон, професор історії Гарвардського університету, модерував дискусію.

Захід відвідали лідери української політики, бізнесу, громадянського суспільства та медіа. Український сніданок проводиться щороку, починаючи з 2005, з метою просування України та об’єднання українських та міжнародних лідерів.

Згідно з регламентом Всесвітнього економічного форуму цього року захід проходив в форматі Chatham House.

Партнери Українського сніданку:

Український ланч (Український сніданок у 2015 та 2016 роках) – захід, присвячений Україні, який щороку проходить в Давосі під час щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму. Дискусії Українського ланчу покликані ознайомлювати міжнародні ділові та політичні кола з політико-економічною ситуацією, а також інформувати про виклики, що постають перед сучасною Україною. Фонд Віктора Пінчука та міжнародна інвестиційно-консалтингова компанія EastOne проводять Український ланч в Давосі з 2005 року. За цей період у його роботі взяли участь Броніслав Коморовський, Карл Більдт, Томас Фрідман, Віталій Кличко, Олексій Кудрін, Александр Квасьнєвський, Кріс Паттен, Петро Порошенко, Джордж Сорос, Хав’єр Солана, Домінік Стросс-Кан, Юлія Тимошенко, Віктор Янукович, Арсеній Яценюк, Віктор Ющенко та інші.

 
вернуться к пресс-релизамвернуться к пресс-релизам
Україна, 01601, м. Київ, вул. Мечнікова, 2 Бизнес-центр «Парус» office@eastonegroup.com