Пресс-релизы
24|01|2018

Фонд Віктора Пінчука та компанія EastOne проведуть Український сніданок у Давосі 25 січня 2018 року

25 січня 2018 року у Давосі (Швейцарія), Фонд Віктора Пінчука та міжнародні інвестиційно-консалтингова група EastOne проведуть щорічний Український сніданок у Давосі – традиційний захід, який вони організовують з нагоди Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ).

Ключовою частиною заходу стане промова Президента України Петра Порошенка та дискусія за його участі. Також в якості спікерів виступлять Христя Фріланд, Міністр закордонних справ Канади, Девід Ліптон, Перший заступник керівного директора МВФ, Вольфганг Ішингер, Голова Мюнхенської конференції з безпеки, Александр Квасьнєвський, Президент Польщі (1995–2005) та Андерс Фог Расмуссен, Генеральний секретар НАТО (2009-2014), Прем’єр-міністр Данії (2001-2009). Модератором дискусії буде Фарід Закарія, ведучий програми Fareed Zakaria GPS, CNN.

Основна дискусія цьогорічного Українського сніданку у Давосі пов’язана із головною темою 48-ої Щорічної зустрічі ВЕФ – «Створення спільного майбутнього у мінливому світі». Саме в цьому контексті обговорюватиметься Україна: інвестиції, реформи, досягнення, проблеми, виклики та інші питання. Світ змінюється та стоїть перед значними викликами. Не зважаючи на деякі успіхи в реформах, Україні ще багато чого треба зробити. Куди рухається Україна в мінливому міжнародному середовищі? Яким чином міжнародні партнери можуть підтримати Україну в її боротьбі за територіальну цілісність, свободу, а також у розбудові країни, що покладається на європейські цінності? Чому міжнародні партнери можуть навчитись на прикладі України?

Подію відвідають провідні політики, бізнесмени, представники громадянського суспільства та ЗМІ з України та всього світу. Українські заходи в Давосі проводяться щороку, починаючи з 2005 року, і мають на меті промотувати Україну та об’єднувати разом українських та міжнародних лідерів.

Крім Українського сніданку у Давосі, Фонд Віктора Пінчука у партнерстві із Western NIS Enterprise Fund і Українською асоціацією венчурного та приватного капіталу (UVCA) організував Український Дім, що працює з 22 по 26 січня 2018 року у Давосі.

Контакти для звернень ЗМІ:

E-mail: press@pinchukfund.org

Тел: +380 44 494 11 48

Партнери Українського сніданку у Давосі 2018

  • Альфа-банк Україна
  • Arawak Energy
  • Horizon Capital
  • Міжнародний фонд «Відродження»
  • Western NIS Enterprise Fund (WNISEF)
 
вернуться к пресс-релизамвернуться к пресс-релизам
Україна, 01601, м. Київ, вул. Мечнікова, 2 Бизнес-центр «Парус» office@eastonegroup.com