Пресс-релизы
01|02|2020

Компанія EastOne та Фонд Віктора Пінчука проведуть у Давосі Український сніданок та інші заходи, що промотують Україну

23 січня 2020 року в Давосі (Швейцарія), Міжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne та Фонд Віктора Пінчука проведуть щорічний Український сніданок – традиційний захід, організований з нагоди Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ). Цього року темою дискусії стане «Україна 2020 – нова реальність, новий наратив, нові виклики».

Фарід Закарія, ведучий програми Fareed Zakaria GPS, CNN, виступить модератором дискусії за участі Девіда Рубенштейна, співзасновника та спів-виконавчого голови правління Carlyle Group, Роберта Шиллера, професора економіки Єльського університету, Біла Форда, виконавчого директора General Atlantic, Джареда Коена, головного виконавчого директора Jigsaw, а також Олега Сенцова. У якості почесного спікера очікується Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Подію відвідають провідні політики, бізнесмени, представники громадянського суспільства, ЗМІ з України та всього світу. Український сніданок (ланч) у Давосі проводяться щороку, починаючи з 2005 року, і має на меті промотувати Україну та об’єднувати разом українських та міжнародних лідерів.

Також Фонд Віктора Пінчука разом з іншими партнерами – WNISEF, Horizon Capital та UVCA – третій рік поспіль організовує Український Дім, що працює в Давосі з 20 до 24 січня 2020 року.

Контакти для запитів ЗМІ:

E-mail: press@pinchukfund.org,

Тел.: +380 44 494 11 48

Партнери Українського сніданку у Давосі 2020

  • Hillmont
  • Horizon
  • Міжнародний фонд «Відродження» (International Renaissance Foundation)
  • Kyivstar
  • Western NIS Enterprise Fund (WNISEF)
 
вернуться к пресс-релизамвернуться к пресс-релизам
Україна, 01601, м. Київ, вул. Мечнікова, 2 Бизнес-центр «Парус» office@eastonegroup.com