Правління

Родион Кухаев

РОДІОН КУХАЄВ

ДИРЕКТОР З ІНВЕСТИЦІЙ, ЧЛЕН ІНВЕСТИЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

Працює в компанії EastOne з квітня 2008 року.

До приходу в EastOne у 2006-2008 рр. обіймав посаду керуючого директора інвестиційно-консалтингової компанії N.R.Growth Consulting Ltd – консультанта фонду прямих інвестицій Volga River One Capital Partners L.P. – де відповідав за інвестиційний процес та управління порфтельними компаніями фонду, включаючи компанії, що працюють у галузі високих технологій та роздрібної торгівлі. Брав участь у Радах директорів та інших органах управління портфельних компаній фонду.

До роботи в N.R.Growth Consulting Ltd був віце-президентом інвестиційної Групи Супутник, де з 2001 року брав участь у проектах з M&A та управлінського консультування у сферах машинобудування, фінансів, медіа, виробництва металів, видобутку та переробки корисних копалин та ін. Групи Супутник та Фондів Супутник займався численними проектами у сфері операційної та фінансової реструктуризації, угод M&A, розробки стратегій, залучення фінансування, організації процесу інвестування та виходів з інвестицій.

У 2000 році пан Кухаєв отримав кваліфікацію економіста-міжнародника в Московському Державному Інституті Міжнародних Відносин.

 
Україна, 01601, м. Київ, вул. Мечнікова, 2 Бизнес-центр «Парус» office@eastonegroup.com