Пресрелізи
18|03|2020

ЗАЯВА КОМПАНІЇ ІНТЕРПАЙП І ГРУПИ EASTONE ПРО ІНІЦІАТИВИ З БОРОТЬБИ З ПОШИРЕННЯМ КОРОНАВІРУСУУкраїнська промислова компанія ІНТЕРПАЙП та інвестиційно-консалтингова група EastOne, її акціонери Олена та Віктор Пінчук заявляють про ініціативу об’єднання зусиль бізнесу та органів державної влади для боротьби з коронавірусом. Відповідне рішення було ухвалено після зустрічі Президента України Володимиром Зеленським із бізнесом 16 березня 2020 року.

.
01|02|2020

Компанія EastOne та Фонд Віктора Пінчука проведуть у Давосі Український сніданок та інші заходи, що промотують Україну23 січня 2020 року в Давосі (Швейцарія), Міжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne та Фонд Віктора Пінчука проведуть щорічний Український сніданок – традиційний захід, організований з нагоди Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ). Цього року темою дискусії стане «Україна 2020 – нова реальність, новий наратив, нові виклики»

.
25|01|2018

Президент Порошенко взяв участь у дискусії Українського сніданку в Давосі, організованого Фондом Віктора Пінчука та компанією EastOne25 січня 2018 року у Давосі (Швейцарія), Фонд Віктора Пінчука та міжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne провели щорічний Український сніданок у Давосі – традиційний захід, який вони організовують з нагоди Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ). Спікерами заходу стали Президент України Петро Порошенко, Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, Перший заступник керівного директора МВФ Девід Ліптон,

.
24|01|2018

Фонд Віктора Пінчука та компанія EastOne проведуть Український сніданок у Давосі 25 січня 2018 року25 січня 2018 року у Давосі (Швейцарія), Фонд Віктора Пінчука та міжнародні інвестиційно-консалтингова група EastOne проведуть щорічний Український сніданок у Давосі – традиційний захід, який вони організовують з нагоди Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ). Ключовою частиною заходу стане промова Президента України Петра Порошенка та дискусія за його участі. Також в якості спікерів виступлять Христя

.
03|06|2016

ГАЗЕТА «ФАКТИ» БІЛЬШЕ НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД МАНДАТОМ EASTONEМіжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne повідомляє, що газета “Факти” більше не перебуває під її мандатом. В результаті угоди одноосібним власником газети став її генеральний директор та головний редактор Олександр Швець. Деталі угоди сторонами не розголошуються.

.
  1 2 3 7
Україна, 01601, м. Київ, вул. Мечнікова, 2 Бизнес-центр «Парус» office@eastonegroup.com