Пресс-релизы
18|03|2020

ЗАЯВА КОМПАНІЇ ІНТЕРПАЙП І ГРУПИ EASTONE ПРО ІНІЦІАТИВИ З БОРОТЬБИ З ПОШИРЕННЯМ КОРОНАВІРУСУ

Українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП та інвестиційно-консалтингова група EastOne, її акціонери Олена та Віктор Пінчук заявляють про ініціативу об’єднання зусиль бізнесу та органів державної влади для боротьби з коронавірусом. Відповідне рішення було ухвалено після зустрічі Президента України Володимиром Зеленським із бізнесом 16 березня 2020 року.

ІНТЕРПАЙП та EastOne активно включилися у створення та роботу Антикризового Штабу Дніпропетровської області під керівництвом губернатора Олександра Бондаренка.

Компанії ІНТЕРПАЙП та EastOne візьмуть значну участь у фінансуванні, розробці плану заходів та превентивних заходів щодо боротьби з коронавірусом, а також інформуванні населення регіону про такі заходи.

В рамках реалізації цієї ініціативи компанія вже виділила 2 млн. доларів на загальнодержавну закупівлю тестів на коронавірус, частину з яких буде направлено до Дніпропетровської області. Додаткове фінансування буде виділено після визначення планів першочергових потреб регіону.

Олена та Віктор Пінчук:
Пандемія – біда загальна. І боротися з нею мають усі. Влада – вживати заходів щодо захисту громадян. Громадяни – поводитися відповідально. Медіа – інформувати та попереджати. Лікарі – лікувати. Бізнес – бути солідарним та фінансово підтримувати. Сьогодні неможливо бути осторонь. Ми хочемо, щоб наша країна була готова до боротьби з коронавірусом.

Фаді Храйбе, Генеральний директор ІНТЕРПАЙП:
Дніпропетровська область – наш ключовий регіон, тут знаходяться 5 підприємств компанії, на яких працює близько 11 тисяч осіб. Ми підключимо свої організаційні та фінансові ресурси для допомоги міській та обласній владі у здійсненні необхідних закупівель та інших організаційних питань. Працюючи у тісній зв’язці з місцевою владою, а також представниками всього бізнесу Дніпра та області, ми зможемо ефективніше протистояти епідемії.

Як повідомлялося раніше, Фонд Олени Пінчук та Фонд Віктора Пінчука закупили 10 апаратів штучної вентиляції легень для українських лікарень у Волинській, Донецькій, Закарпатській, Львівській, Луганській, Одеській, Чернівецькій областях, а також міста Києва.

 
вернуться к пресс-релизамвернуться к пресс-релизам
Україна, 01601, м. Київ, вул. Мечнікова, 2 Бизнес-центр «Парус» office@eastonegroup.com